جلسه هفتگی قرائت قران فردا در منزل خانم کافی همراه با قرعه کشی صندوق خیریه هیئت برگزار می‌شود.

نوجوانان و جوانان عزیز:

از شما برای شرکت در مراسمات فرهنگی هیئت دعوت به عمل می آید.

 

امروزه بهترین راه برای یاداوری جلسان و مراسمات و ارتباط با افراد از طریق ارسال پیامک است. زیرا همه افراد موبایل دارند و به راحتی می توان با ارسال پیامک با آن ها در ارتباط بود. یکی از کاربردهای پنل اس ام اس برای مساجد و هیئت ها می باشد. با استفاده از سامانه پیام کوتاه ویژه هیئت های مذهبی می توان ارتباط دو طرفه ای با افراد برقرار کرد. در ادامه قابلیت های پنل اس ام اس برای مساجد و هیئت ها را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ارسال پیامک برای یادآوری جلسات و مراسمات هیئت

با تهیه یک سامانه پیام کوتاه برای مسجد می توان جلسات و مراسمات را به افراد و هیئت امنای مسجد یاداوری کرد. در پنل اس ام اس این امکان وجود دارد که بتوان از طریق فایل اکسل پیامک ارسال کرد و یا اینکه شماره تلفن های افراد را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره کرد و هر زمان که نیاز شد به آن ها به راحتی پیامک ارسال کرد. حتی این قابلیت وجود دارد که پیامک ها را شخصی سازی کرد و برای هر کسی با نام فرد پیامک ارسال شود. ارسال پیامک با نام فرد در پنل اس ام اس کاملا به صورت خودکار انجام شده و نیازی نیست که شما به صورت دستی و تک تک این کار را انجام دهید. شاید تصور کنید که خیلی از افراد پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و ممکن است پیامک شما را دریافت نکنند اما نگران نباشید با قابلیت ارسال پیامک با خط خدماتی رایگان فراز اس ام اس حتی کسانی که پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند پیامک شما را دریافت می کنند.

 

جناب آقای افروز:

از شما برای شرکت در جلسه هفتگی هیئت امنای مسجد امام حسن (ع)  پنج شنبه بعد از نماز مغرب و عشا دعوت به عمل می آید.

 

ارسال پیامک به تفکیک محله و کدپستی

اگر قصد دارید که مراسمات و برنامه های مذهبی فرهنگی هیئت را به محله های نزدیک مسجد اطلاع رسانی کنید، با استفاده از قابلیت ارسال پیامک به تفکیک کدپستی و محله امکان پذیر است. در ارسال پیامک به تفکیک کدپستی با وارد کردن 5 رقم اول کدپستی منطقه مورد نظر فقط به همان منطقه پیامک ارسال می شود.

اهالی محترم مهرشهر:

جلسات هفتگی دعای کمیل هر پنج شنبه در مسجد امام حسن (ع)

برگزاری نظرسنجی و مسابقه پیامکی

بعد از خرید سامانه پیامکی برای مسجد می توانید نظر سنجی و مسابقی پیامکی برگزار کنید. با دریافت خط اختصاصی رایگان این امکان وجود دارد که ارتباط دو طرفه ای با مخاطب برقرار کنید و افراد نیز بتوانند به شماره سامانه پیامکی شما پیامک ارسال کنند. نتیجه نظرسنجی ها و مسابقات پیامکی نیز به صورت اتوماتیک در داخل پنل اس ام اس مشخص می شود.

نام دیگر سوره نور چیست؟

پاسخ خود را به همین شماره ارسال کنید و در مسابقه پیامکی شرکت کنید.

ارسال پیامک های مناسبتی

یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامک این است که در مناسبت های مختلف مانند اعیاد و تولدها می توانید پیامک های تبریک برای افراد ارسال کنید و یا در مناسبت هایی مانند ماه محرم، شب های قدر و … پیامک تسلیت ارسال کنید.

خدایا خروج از ماه مبارک را برای ما مقارن با خروج از تمامی گناهان قرار بده
آمین

عید سعید فطر مبارک

مسجد امام حسین شهر ری

 

هیئت‌های مذهبی، شامل مساجد، پایگاه بسیج، جلسات قرائت قران و… می‌توانند برای خرید پنل اس ام اس با وارد کردن کوپن تخفیفmasque هنگام خرید سامانه پیامکی از تخفیف برخوردار شوند.

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *