افزونه تیکت پشتیبانی پیشرفته وردپرس یکی از افزونه‌های کاربردی وردپرس است که با سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس نیز به صورت کامل سازگار است و شما قادر هستید ارتباط سایت با مشتریان را به نحو مطلوبی فراهم نمایید.

یکی از امکانات افزونه تیکت پشتیبانی وردپرس ارسال پیامک هنگام پاسخ به تیکت است. مسلماً برای ارسال پیامک خودکار هنگام پاسخ به تیکت، شما نیازمند به پنل اس ام اس هستید که با وردپرس سازگار باشد.
سامانه پیامک فراز اس ام اس با ارائه خطوط خدماتی بدون نیاز به سفته توانسته میزبان سایت‌های وردپرسی زیادی برای ارسال پیامک وب سرویس باشد.

 

چرا سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس

 

پیشنهاد می‌کنیم از سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس در افزونه تیکت پشتیبانی وردپرس استفاده نمایید تا با استفاده از خط خدماتی پیامک اطلاع از پاسخ به تیکت پشتیبانی به همه کاربران سایت شما ارسال شود، زیرا اگر برای ارسال پیامک از خطوط تبلیغاتی استفاده نمایید پیامک اطلاع از پاسخ به تیکت به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ارسال نمی شود.

 

راهنمای اتصال افزونه تیکت پشیبانی وردپرس به سامانه پیامک

1- به صفحه امکانات سامانه پیامک مراجعه نموده و پنل اس ام اس مورد نظرتان را خریداری نمایید، اگر هدف شما استفاده از سامانه پیامک برای ارسال پیامک وب سرویس و اتصال سامانه پیامک به وردپرس می‌باشد، پیشنهاد ما پنل پیامک اقتصادی یا پنل اس ام اس شرکتی است، اما اگر قصد تبلیغات و بازاریابی دارید، پیشنهاد می‌کنیم از پنل پیامک تجاری استفاده نمایید تا تعرفه ارسال پیامک برای شما کمتر محاسبه شود.

 

پس از خرید سامانه پیامک و خرید افزونه تیکت پشتیبانی وردپرس (برای تهیه افزونه پیامک به سایت ژاکت مراجعه نمایید) در بخش تنظیمات افزونه تیکت پشتیبانی، درگاه ارسال پیامک را Faraz SMS قرار دهید.

نام کاربری : نام کاربری ورود به سامانه پیامک

رمز عبور : رمز ورود به سامانه پیامک

خط ارسال کننده پیامک : 100020400

 

به شما تبریک می‌گوییم اتصال پنل اس ام اس با افزونه تیکت پشتیبانی وردپرس انجام شده است و بعد از پاسخ به تیکت‌های پشیبانی در سایت به صورت اتوماتیک به کاربران سایت شما پیامک ارسال می شود و کاربران سایت شما از پاسخ پیامک به صورت پیامکی مطلع می شوند.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *